Garanti & İade & İptal Şartları

Garanti Şartları

Uzman Kariyer web sitesinde satılan bütün ürünler kendi yayınlarımız veya doğrudan yayıncı kuruluşun garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz. Teslim aldığınız ve baskı sorunları içeren kitapları bize gönderdiğiniz takdirde yenisi ile değiştirilecektir.

Sipariş İptal Şartları

Siparişinizi iptal etmek istediğiniz durumlarda lütfen ürününüz kargoya verilmeden 0 312 231 12 89 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Eğer telefon ile ulaşamaz iseniz bilgi@uzmankariyer.com adresine siparişinizin numarasını içeren bir eposta gönderiniz.

Siparişiniz kapsamındaki ürün stoklarda bulunmuyorsa veya temin edilmesinde bir sorun yaşanmış ise iptal edilerek ücreti doğrudan iade edilecektir. Ürün bulunamaması durumunda size telefon ile bilgi verilecektir. Müşteri insiyatifi doğrultusunda değiştirme veya ikame ürün gönderimi yapılabilir.

Havalesi 1 hafta (7 gün) içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.

Ürün İade Şartları

Satın alınan ürünlerin iadesi tüketici hakları kapsamında gerçekleşmektedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun), şartlara da uygun olarak bir hafta içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir. Bir haftadan sonra ki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır.

İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir. Ürünlerimizde garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jilatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz.  Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya “bilgi@uzmankariyer.com” adresine konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.
Bu içerik 26933 defa okunmuştur.
Uzman Kariyer